تالار

شرکت خوراک دام پارس در آخرین گزارش منتشر شده خود اعلام کرد که زیان هر سهم از ۲۵ریال به ۹۵ریال رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت خوراک دام پارس صورت های مالی میان دوره ای ۹ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ را اعلام کرد. در این گزارش اعلام شده که زیان هر سهم از ۲۵ریال در ۶ماه به ۹۵ریال طی ۹ماه فعالیت افزایش یافته است.

در گزارش ۹ماهه منتشر شده زیان عملیاتی به ۲میلیارد و ۵۰۱میلیون ریال، زیان خالص به ۵میلیارد و ۶۸۳میلیون ریال و سود انباشته به ۱۳۴میلیارد ریال رسیده است.

"غدام" طی مدت گزارش شده ۴هزار و ۶۹۹تن انواع دان مرغ و خوراک دام را به مبلغ ۱۲۸میلیارد و ۸۰۰میلیون ریال فروخته که از این محل ۱۸میلیارد و ۴۱۹میلیون ریال سود ناخالص شناسایی کرده است.

این شرکت برای دوره سه ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۸ حجم فروش را ۱۲هزار و ۱۵۰تن به مبلغ ۱۳۸میلیارد و ۱۸۹میلیون ریال و برای ۳ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ حجم فروش را ۶هزار و ۷۵تن به مبلغ ۶۹میلیارد و ۹۵میلیون ریال پیش بینی کرده است.

"غدام" در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرده که شرکت برای ۳ماه آینده فروش به میزان ۶هزار و ۷۵تن پیش بینی کرده است. قسمتی مربوط به اجرای توافقات و قرارداد با شرکت های زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر در قالب اجرای زنجیره تامین و مابقی فروش به سایر مشتریان است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع