کاشی

شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک حافظ در صورت های مالی ۶ماهه خود از تحقق سود ۱۲۳ریالی هرسهم خبر داد که نسبت به گزارش ۳ماهه از زیان ۱۵۱ریالی برای هرسهم خارج شده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک حافظ در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۶ماهه سود هرسهم را در حالی ۱۲۳ریال اعلام کرده است که این شرکت در گزارش ۳ماهه خود برای هرسهم ۱۵۱ریال زیان شناسایی کرده بود.

این شرکت در گزارش ۶ماهه سود عملیاتی را ۲۵میلیارد ریال، سود خالص را ۲۲میلیارد ریال و زیان انباشته را ۶۷۱میلیارد ریال اعلام کرد.  شایان ذکر است؛ در گزارش ۳ماهه «کحافظ» زیان انباشته ۷۱۷میلیاد ریال بوده است.

«کحافظ» در تشریح اهداف خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرد که افزایش تولید کاشی سایز بزرگ در فاز۷ با حاشیه سود بالا و همچنین عقد قراردادهای فروش در جهت اخذ نمایندگی های فروش در هر استان در برنامه سال جاری دارد. همچنین این شرکت جهت سال ۱۳۹۸ با توجه به افزایش حقوق و دستمزد و نرخ مواد اولیه نسبت به سال ۱۳۹۷ در مرحله اول افزایش قیمت ۱۰درصدی در نیمه اول تیرماه داشته است.

در سال۱۳۹۷ منابع تامین مالی به غیر از جریان نقدیگی خالص از فروش با توجه به شرایط کنونی شرکت و مشمولیت ماده ۱۴۱توسط سهامدار عمده تامین شده است. علاوه بر این با توجه به استمهال و تقسیط تسهیلات دریافتی نسبت به تسویه تسهیلات از بانک های صنعت و معدن و اقتصاد نوین در سال۹۸ اقدام می کند. سایر تسهیلات در سال ۱۳۹۹ تسویه می شوند.  از سوی دیگر «کحافظ» به دنبال ایجاد زیر ساخت فرآیندی براساس کنترل فرآیندها، چابکسازی سازمانی ساختار سازمان با رویکرد تضمین کیفیت در جهت افزایش کارایی شرکت است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع