تالار

شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران در صورت های مالی ۶ماهه سود هرسهم را ۵۳۱ریال اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران گزارش ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ سود هرسهم را ۵۳۱ریال اعلام کرد که نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۹۱درصد افزایش یافته است و در مقایسه با گزارش ۳ماهه که سود هرسهم ۲۱۵ریال بوده رشد بیش از ۱۰۰درصدی را ثبت کرده است.

این شرکت سود عملیاتی دوره مورد گزارش را مبلغ ۱۵۳میلیارد ریال، سود خالص را ۱۰۶میلیارد ریال و سود انباشته را مبلغ ۱۳۹میلیارد ریال اعلام کرد.

«دکپسول» در ۶ماه فعالیت خود اعلام کرده که حجم فروش شرکت به ۳میلیارد و ۸۸میلیون و ۷۴۷هزار و ۹۳۰عدد انواع محصولات و به مبلغ ۴۳۷میلیارد و ۱۱۷میلیون ریال رسیده است. همچنین برای نیمه دوم سال مالی پیش بینی کرده است که حجم فروش به میلیارد و ۵۱۱میلیون و ۲۵۲هزار و ۷۰عدد و به مبلغ ۳۱۹میلیارد و ۹۷۱میلیون ریال برسد.

در گزارش منتشر شده اهداف و برنامه های راهبردی این شرکت در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام شد. همچنین با توجه به شرایط اقتصادی جامعه و تصمیم بر افزایش سطح موجودی ها نیاز شرکت به تامین مالی از بانک ها افزایش یافته در نتیجه پیش بینی می شود هزینه هالی مالی شرکت برای سال مالی ۱۳۹۸ افزایش داشته باشد.

«دکپسول» با توجه به شرایط اقتصادی جامعه و تصمیم بر افزایش سطح موجودی ها نیاز شرکت به تامین مالی از بانک ها افزایش یافته در نتیجه پیش بینی کرده است که هزینه های مالی شرکت برای سال مالی ۱۳۹۸ افزایش خواهد داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع