قند

شرکت فرآورده های غذایی و قند پیرانشهر در گزارش منتشر شده خود اعلام کرد سود هرسهم به یک هزار و ۷۰۱ریال رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت فرآورده های غذایی و قند پیرانشهر در صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۳۱تیر۱۳۹۸ سود هرسهم را یک هزار و ۷۰۱ریال اعلام کرده است.

این شرکت در گزارش منتشر شده خود سود عملیاتی را ۳۹۹میلیارد ریال، سود خالص را ۳۴۰میلیارد ریال و سود انباشته ۵۰۶میلیارد ریال اعلام کرد.

«قپیرا» در تشریح اهداف خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرد که با توجه به وضعیت موجود و برآوردهای صورت گرفته در نظر دارد با دریافت حدود ۴۴۰ هزار تن چغندر در سال آتی جهت تولید شکر سفید و سایر محصولات و همچنین تصفیه شکر خام به روند تولید بهینه خود ادامه دهد. از آنجایی که فروش محصولات تابع متغیرهای مربوط به بازار است، بنابراین در صورت وجود تقاضای شرکت به فروش محصولات خود در طی سال مالی آتی اقدام کرده و سعی دارد که همچون سنوات گذشته در آخر سال مالی حد اقل موجودی انبار پایان دوره داشته باشد.

این شرکت نرخ خرید مواد اولیه (چغندر قند) را به ازای هر تن ۳میلیون و ۷۴۶هزار ریال بر مبنای عیار ۱۶ اعلام کرده است. همچنین شرکت در پایان سال مالی حدود ۴۰میلیارد ریال وام دریافتی از بانک کشاورزی را از محل وصول حساب های دریافتنی از تسویه تهاتر کرده است.

«قپیرا» به منظور تامین سرمایه در گردش و اجرای برنامه های بهبود و توسعه در خط تولید به دنبال دریافت تسهیلات ۲۰۰ میلیارد ریال از بانک کشاورزی با نرخ بهره تقریبی ۱۸ درصد است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع