ذوب آهن اصفهان

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان در دوره ۷ ماهه منتهی به پایان مهر ماه ۱۳۹۸، معادل ۶۰ هزار و یک میلیارد و ۲۰۷ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رساند که نسبت به دوره مشابه در سال پیش افزایش ۸۰ درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان با سرمایه ۶۱ هزار و ۵۰۳ میلیارد و ۵۳۶ میلیون ریال گزارش فعالیت یک ماهه منتهی به پایان آبان ماه ۱۳۹۸ را منتشر کرد.

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان در دوره یک ماهه یاد شده، معادل ۸ هزار و ۲۵۲ میلیارد و ۴۷۵ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده است.

بررسی آمار تولید و فروش این شرکت نشان می دهد در این دوره "شمش کالایی" با تولید ۶۷ هزار و ۸۸۸ تن در صدر بیشترین تولید در بین محصولات شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان قرار داشته است. در این دوره یک ماهه، همین محصول با فروش ۹۰ هزار و ۳۹۲ تن در صدر فروش های شهریور ماه "ذوب" قرار گرفت.

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان از ابتدای سال جاری تا پایان مهر ماه سال جاری، معادل ۶۰ هزار و یک میلیارد و ۲۰۷ میلیون ریال محصول به فروش رسانده است که نسبت به دوره مشابه در سال پیش، از افزایش ۸۰ درصدی برخوردار بوده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع