لاستیک

شرکت صنایع لاستیکی سهند در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۴۷۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۷۹ ریال اعلام شده بود، افزایش ۵۰۱ درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت صنایع لاستیکی سهند با سرمایه ۳۵۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی میان دوره ای ۶ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت صنایع لاستیک سهند در دوره یاد شده، مبلغ ۱۶۶ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۴۷۵ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۵۰۱ درصدی برخوردار است.

شرکت صنایع لاستیکی سهند افزایش ۲۰۶ درصدی در فروش را از جمله دلایل افزایش ۵۰۱ درصدی در سود هر سهم اعلام کرده است.

"پسهند" در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲۷ میلیارد و ۷۵۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۹ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، شرکت صنایع لاستیکی سهند در صورت های مالی میان دوره ای تلفیقی ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، سود هر سهم را با افزایش ۵۵۸ درصدی نسبت به سال گذشته، ۴۸۰ ریال و سود خالص را ۱۶۷ میلیارد و ۹۸۸ میلیون ریال اعلام کرده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع