قند

شرکت قند لرستان صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۳۱تیر۱۳۹۸ را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت قند لرستان در صورت های مالی ۱۲ماهه منتشر شده خود اعلام کرد سودی برای سهامداران شناسایی نکرده است.

این شرکت در گزارش منتشر شده خود سود عملیاتی را ۱۰۵ میلیارد ریال، سود خالص را ۱۷۲میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را ۲۳۴ میلیارد ریال اعلام کرده است.

در اهداف و برنامه‌های راهبردی «قلرست» افزایش سود آوری از طریق افزایش سهم تولید تعریف شده است؛ همچنین بازار تامین نیازهای روز مشتریان توانمندسازی منابع انسانی از طریق برگزاری دوره های آموزشی ضمن خدمت ارتقای دانش و استفاده از تکنولوژی روز در بخش کشاورزی و صنعت بهبود مستمر و پایدار در کلیه فرآیندهای شرکت است.

این شرکت به رغم افزایش ۲۰درصدی هزینه ها نسبت به سال قبل، با توجه به کاهش ۸ درصد خرید مواد اولیه نسبت به سال قبل و کاهش دوره بهره برداری، ۱۰درصد افزایش خواهد داشت. علاوه بر این «قلرست» با توجه به نیاز نقدینگی، در سال مالی ۳۱تیر۱۳۹۹ نیز معادل سال مالی قبل از تسهیلات بانکی استفاده خواهد شد و پیش بینی می شود در صورت عدم افزایش نرخ کارمزد تسهیلات بانکی، هزینه های مالی افزایش قابل توجهی نداشته باشد.

این شرکت در برنامه های با اهمیت خود برای دوره ۱۲ماهه منتهی به ۳۱تیر۱۳۹۹ به ادامه مطالعه درمورد افزایش ظرفیت کارخانه اشاره کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع