افزایش سرمایه

شرکت های تراکتور سازی ایران، کارخانجات کاشی و سرامیک حافظ و ایران دارو در گزارشی وضعیت فرآیند افزایش سرمایه خود را شرح دادند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت تراکتور سازی ایران در گزارشی از صدور مجوز افزایش سرمایه ۷۷درصدی خود خبر داد.

«تایرا» با سرمایه یک هزار و ۸۰۰میلیارد ریالی اعلام کرد که با افزایش یک هزار و ۴۰۰میلیارد ریالی سرمایه خود را به ۳هزار و ۲۰۰میلیارد ریال می رساند. این اقدام قرار است از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی تامین می شود و هدف از این اقدام مشارکت در افزایش سرمایه شرکتهای سرمایه‌پذیر و اصلاح ساختار مالی است.

از سوی دیگر هیات مدیره شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک حافظ قصد دارد به مجمع عمومی فوق العاده افزایش سرمایه خود را پیشنهاد دهد.

«کحافظ» اعلام کرد قصد دارد سرمایه خود را از مبلغ ۱۸۰میلیارد ریال به مبلغ یک هزار و ۴۶۸میلیارد و ۹۱۸میلیون ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور خروج از شمول ماده ۱۴۱ اصلاحی قانون تجارت افزایش دهد.

در گزارشی دیگر اظهار نظر حسابرس و بازرس قانونی شرکت ایران دارو نسبت به گزارش توجیهی هیات مدیره در خصوص افزایش سرمایه منتشر شد.

«دیرا» در این گزارش اعلام کرده است که قرار است سرمایه شرکت از مبلغ ۵۳۰میلیارد ریال به مبلغ ۵۸۰میلیارد ریال معادل ۱۰۰درصد از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی افزایش یابد. این اقدام به منظور خرید تجهیزات جدید تولید، سایر تجهیزات و تامین سرمایه در گردش است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع