تالار

امروز در پایان معاملات، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران با ۱۵۲ واحد رشد همراه بود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) ، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران، در پایان معاملات یکشنبه ۳ آذر ۹۸ به ۳۰۵ هزار و ۷۷۴ واحد رسید.

شاخص کل با معیار هم‌وزن ۶۸۹ واحد رشد کرده و به رقم ۸۹ هزار و ۳۰۳ واحد رسید. شاخص قیمت با معیار وزنی ـ ارزشی ۴۰ واحد رشد کرده و به رقم ۸۱ هزار و ۹۱۶ واحد رسید. شاخص قیمت با معیار هموزن ۴۶۲ واحد تقویت شده و به رقم ۵۹ هزار و ۷۰۲ واحد رسید.

شاخص آزاد شناور ۱۹۳ واحد تقویت شده و به رقم ۳۵۶ هزار و ۳۲۲ واحد رسید. شاخص بازار اول بورس ۳۴۲ واحد کاهش یافته و به رقم ۲۲۰ هزار و ۱۴۳ واحد رسید.

شاخص بازار دوم بورس با افزایش ۲۳۴۸ واحد به رقم ۶۳۱ هزار و ۲۴۶ واحد رسید. امروز نمادهای خدمات انفورماتیک ، کشتیرانی جمهوری اسلامی، همراه اول و صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس در تقویت شاخص بورس اثرگذارتر عمل کردند و نمادهای پالایش نفت اصفهان،‌ پتروشیمی پارس و پتروشیمی خارک در کاهش شاخص بورس مؤثر بودند.

نمادهای پربیننده شامل بانک تجارت به قیمت هرسهم ۴۴۰ ریال، بانک ملت ۵۴۵۶ ریال، سایپا، ماشین‌سازی اراک، ایران‌خودرو، نوش مازندران و بانک صادرات ایران به قیمت هر سهم ۵۳۸ ریال بودند.

امروز معامله‌گران بورس بیش از ۳ میلیارد سهام، حق‌تقدم و اوراق مالی در ۳۶۷ هزار و  ۷۹  نوبت و به ارزش ۱۶۶۷ میلیارد تومان داد و ستد کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =
test