ملی صنایع مس ایران

شرکت ملی صنایع مس ایران در گزارش فعالیت یک ماهه آبان۱۳۹۸، اعلام کرد که ارزش فروش شرکت در این مدت به ۱۶هزار و ۹۲۸میلیارد و ۶۰۲میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت ملی صنایع مس ایران در گزارش فعالیت یک ماهه مهر۱۳۹۸ فروش محصولات خود را مبلغ ۱۷هزار و ۲۳۴میلیارد و ۹۵۵ میلیون ریال اعلام کرده بود. این در حالی است که، شرکت برای فعالیت یک ماهه منتهی به ۳۰آبان۱۳۹۸ ارزش فروش شرکت را ۱۶هزار و ۹۲۸میلیارد و ۶۰۲میلیون ریال منتشر کرده است.

این شرکت در آبان۱۳۹۸ توانست کنسانتره مس، کاتد، کنسانتره مولیبدن، کنسانتره طلا و نفره، سنگ سولفوریک، اسید سولفوریک و سایر محصولات را به فروش برساند اما در مهر و آبان۱۳۹۸ فروشی در محصولات مفتول، بیلت و اسلب نداشته است.

«فملی» در این گزارش اعلام کرد که از ابتدای سال مالی تا ۳۰آبان۱۳۹۸ توانسته فروش خود را به مبلغ ۱۳۳هزار و ۹۸۲میلیارد و ۵۳۶میلیون ریال برساند.

این شرکت در اصلاحات انجام شده خود مربوط به صورتحساب های موقت کنسانتره مس و اکسید مولیبدن بوده که در این ماه صورت حساب های نهایی اعمال حساب شده است. همچنین مبلغ فروش های خارجی مربوط آبان ماه به مبلغ ۹۳میلیون و ۸۵۸هزار و ۷۴۰دلار بود که مربوط به فروش ۱۵هزار و ۹۲۶تن کاتد است. علاوه بر این از کل مبلغ فروش به میزان ۱۳۳هزار و ۹۸۲میلیارد و ۵۳۶میلیون ریال مبلغ ۶۳هزار و ۵۶۵میلیارد و ۱۷۳میلیون ریال داخلی و مبلغ ۷۰هزار و ۴۱۷میلیارد و ۳۶۳میلیون ریال خارجی بابت ۷۱هزار و ۵۶۰تن کاتد و ۱۶۶هزار و ۳۶۴تن کنسانتره و ۶۰۲تن اکسید مولیبدن جمعا معادل ۶۳۲میلیون و ۳۳۵هزار و  ۴۳دلار است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع