فولاد

 شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی فولاد، ‌صنایع معدنی و متالوژی ایران با حضور شرکت‌هایی از اروپا و آسیا و ۳۰۰ شرکت ایرانی امروز (جمعه) آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از ایرنا، شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی فولاد، ‌صنایع معدنی و متالوژی ایران با حضور مقامات وزارت صنعت، ‌معدن و تجارت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی فولاد، ‌صنایع معدنی و متالوژی ایران، شرکت‌هایی از کشورهای اروپایی و قدرت‌های آسیایی از جمله آلمان، ‌ ایتالیا، ‌فرانسه، اسپانیا، ‌هلند، ‌ سوئیس، ‌سوئد، ‌انگلستان، ‌ترکیه، ‌اتریش، نروژ، مکزیک، ‌استرالیا، ‌ روسیه، ‌ چین، ‌امارات، ‌هند و ژاپن حضور دارند.

در این نمایشگاه همچنین بیش از ۳۰۰ شرکت داخلی و همه شرکت‌ها، ‌کارخانه‌ها و صنایع فولادی و زیر مجموعه این صنعت از سراسر کشور دستاوردهای خود را به نمایش گذاشته‌اند.  

همچنین شرکت‌هایی که در حوزه‌های آهن و فولاد، معدن و صنایع معدنی، ‌ آلومینیوم، ‌فلزات غیرآهنی، ‌ ریخته‌گری، ‌آهنگری، ‌کوره‌های صنعتی و عملیات حرارتی، ‌ نسوزها و سرامیک‌های صنعتی، ماشین‌کاری، ‌قالب‌سازی، ‌ متالوژی فعالیت دارند، ‌در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی فولاد، ‌صنایع معدنی و متالوژی ایران شرکت کرده‌اند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های روی خط رسانه‌ها