گروه صنعتی رنا

شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی رنا در صورت وضعیت پرتفوی بورسی از رشد ۴هزار و ۹۲۸میلیارد و ۱۰۹میلیون ریالی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی رنا در اطلاعات و صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ سود هرسهم را ۱۱۴ریال اعلام کرد.

این شرکت در گزارش منتشر شده خود سود عملیاتی را ۸۹۴میلیارد و ۵۵۱میلیون ریال، سود خالص را ۹۰۵میلیارد و ۸۵۷میلیون ریال و سود انباشته پایان دوره را ۳هزار و ۳۷۲میلیارد ریال اعلام کرد.

از سوی دیگر «ورنا» در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس اعلام کرد در یکسال فعالیت، پرتفوی شرکت با رشد ۴هزار و ۹۲۸میلیارد و ۱۰۹میلیون ریالی همراه شده است. همچنین بهای تمام شده با افزایش ۲هزار و ۴۰۵میلیارد ریالی به ۱۰هزار و ۴۴۹میلیارد ریال رسید و ارزش بازار آن با افزایش ۳هزار و ۵۷۳میلیارد ریالی به مبلغ ۱۵هزار و ۳۷۷میلیارد ریال بالغ شد.

این شرکت کل مبلغ سهام واگذار شده را ۳هزار و ۳۹۹میلیارد ریال اعلام کرد که سود این واگذاری ۶۸۱میلیارد و ۳۹۴میلیون ریال اعلام کرد. کل مبلغ بهای تمام شده سهام بورسی خریداری شده در دوره مالی به ۵هزار و ۱۲۳میلیارد ریال رسیده است.

«ورنا» تصمیم گرفته در حوزه بازار سرمایه بهینه سازی پرتفوی (کاهش سهام خودرویی و افزایش سهام غیر خودرویی)،توسعه فعالیتها در حوزه بازرگانی، نمایشگاهی بهینه سازی داراییها از جمله واگذاری شرکتهای آپاداناسرام، گسترش علوم زیستی (لیدکو)، گسترش انفورماتیک، توسعه بازرگانی برنا را داشته باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع