تالار

شرکت سرمایه گذاری توسعه شهری توس گستر در صورت های مالی تلفیقی یکساله اعلام کرد که سود هرسهم ۱۲۷ریال است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه گذاری توسعه شهری توس گستر در صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۳۱شهریور ۱۳۹۸ سود هرسهم را ۱۲۷ریال اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه ۲۹۷درصد افزایش یافته است.

این شرکت طی گزارش منتشر شده خود نسبت به مدت مشابه سال گذشته اعلام کرد که سود عملیاتی با رشد ۷۲۵درصدی به ۲۴۰ میلیارد ریال، سود خالص با رشد ۶۰۵درصدی به ۲۰۳میلیارد ریال و سود انباشته قابل انتساب به صاحبان سهام شرکت اصلی با رشد ۵۸درصدی به ۴۴۹میلیارد ریال رسید.

"وتوس" در برآوردی از تغییرات عوامل بهای تمام شده اعلام کرده، برای روند بهای تمام شده درآمدهای عملیاتی در این دوره در مقایسه با دوره واقعی ۱۲ماهه گذشته با توجه به عدم استفاده از منابع ارزی و تغییرات نرخ ارز و تغییر در ترکیب درآمدها و هزینه ها تغییر قابل ملاحظه‌ای پیش‌بینی نمی‌شود.

این شرکت رفع نواقص و تحویل اراضی زکریا و تعیین تکلیف وضعیت حقوقی در پروژه آبشار و همچنین بهره برداری از پروژه مسکونی کوثر در شرکت زیر مجموعه آرمان گستر یکم توس را از برنامه های با اهمیت اعلام کرده و پیش بینی کرده است برای دوره ۱۲ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۹ محقق شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع