داروسازی

شرکت تولید مواد اولیه دارویی البرز بالک در صورت های مالی میان دوره ای ۶ماهه اعلام کرد برای هر سهم ۳۳۵ریال سود کنار گذاشته است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، سود این شرکت در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۹درصد کاهش یافته است.

این شرکت سود عملیاتی دوره مورد گزارش را ۱۳۳میلیارد و ۹۱۵میلیون ریال، سود خالص را ۷۷میلیارد و ۳۸۰میلیون ریال و زیان انباشته را ۴۱میلیارد و ۵۸۰میلیون ریال اعلام کرد.

"دبالک" طی ۶ماه اهداف خود را تولید محصولات جدید، تولید محصولات با حاشیه سود بالاتر، کاهش تولید و فروش محصولات زیان ده، بررسی و تحقیق روی محصولات زیان ده جهت افزایش راندمان تولید اعلام کرده است.

نرخ فروش این شرکت در پی افزایش نرخ ارز مبادله ای از ۴۲هزار ریال به قیمت بالاتر تغییر خواهد کرد. همچنین بهای تمام شده منوط به ترتیب تولید و فروش و نرخ ارز و نرخ خرید مواد اولیه است. در صورت عدم تغییر نرخ ارز و موارد مذکور انحراف با اهمیتی وجود نخواهد داشت و ترکیب فروش نیز عمدتا به تقاضای مشتریان بستگی دارد.

از سوی دیگر در سایر برنامه های با اهمیت این شرکت برای دوره ۶ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ راه اندازی پلنت تولید B و افزودن محصول جدید به سبد محصولات اعلام شده است. در کنار آن به نظارت جامع بر فرایند تولید در جهت کاهش بهای تمام شده محصولات اشاره شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع