شاخص

شاخص بورس تهران امروز با افزایش ۱۷۱۳ واحدی عدد ۳۲۲ هزار و ۵۲۸ واحد را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز به رقم ۹۹ هزار و ۳۱۲ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۳۱ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۶۶۹ هزار واحد را نمایش داد. امروز آیفکس نیز از ۴۱۹۵ را ثبت کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز با دست به دست شدن ۳ میلیارد و ۴۹۴ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۴۰۵ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۱۶۲۵میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای "رمپنا"، "حکشتی" و "وامید" به ترتیب با ۳۰۱، ۱۱۸ و ۹۰ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای "همراه"، "پارس" و "شبریز" به ترتیب با ۱۵۵، ۸۵ و ۸۲ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز "وبملت"، "وتجارت" و "نوین"  پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، خودرو برترین گروه صنعت بود و  فلزات اساسی و بانک به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش سنا، شاخص بورس تهران در حالی هفته سراسر سبز را به پایان رساند که به گفته کارشناسان بازار سرمایه مسیر صعود آن ادامه دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار

test