صورت های مالی

شرکت موتوژن در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۲ هزار و ۷۶۴ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۷۰۷ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۲۹۱ برخوردار بود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت موتوژن با سرمایه ۶۸۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت موتوژن در دوره یاد شده، مبلغ یک هزار و ۸۸۰ میلیارد و ۵۵۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲ هزار و ۷۶۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۲۹۱ درصدی برخوردار است.

این شرکت سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۲۱۱ درصدی نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، مبلغ ۲ هزار و ۷۰ میلیارد و ۹۶۵ میلیون ریال اعلام کرده است.

"بموتو" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به شهریور ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۴۸۰ میلیارد و ۸۲۱ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۷۰۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، شرکت موتوژن در صورت های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، سود هر سهم را با افزایش ۳۱۱ درصدی نسبت به سال گذشته، ۲ هزار و ۸۸۸ ریال و سود خالص را یک هزار و ۹۶۵ میلیارد و ۳۵۸ میلیون ریال اعلام کرده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع