همکاران سیستم

شرکت همکاران سیستم در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۲۷۲ ریال کنار گذاشت که نسبت به صورت های مالی حسابرسی نشده این دوره، تغییری مشاهده نمی‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت همکاران سیستم با سرمایه یک هزار و ۲۶۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت همکاران سیستم در دوره یاد شده، مبلغ ۳۴۲ میلیارد و ۵۲۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲۷۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۵۴ درصدی برخوردار است.

این شرکت سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۵۰ درصدی نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، مبلغ ۵۳۳ میلیارد و ۶۹۴ میلیون ریال اعلام کرده است.

لازم به ذکر است در صورت‌های مالی حسابرسی شده شرکت همکاران سیستم نسبت به صورت‌های مالی حسابرسی نشده این شرکت تغییری مشاهده نمی‌شود.

"سیستم" در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به شهریور ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲۲۳ میلیارد و ۴۹۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۷۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، شرکت همکاران سیستم در صورت های مالی تلفیقی ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، سود هر سهم را با افزایش ۴۷ درصدی نسبت به سال گذشته، ۴۳۹ ریال و سود خالص را ۵۴۸ میلیارد و ۸۹۱ میلیون ریال اعلام کرده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع