بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصاد نوین در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۸۵۱ ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، افزایش ۳۲۸ درصدی زیان مشاهده می‌شود. این شرکت طی دوره ۶ ماهه به اسفند ۹۷، زیان هر سهم را ۱۹۹ ریال اعلام کرده بود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، بانک اقتصاد نوین با سرمایه ۱۳ هزار و ۱۳۱ میلیارد ریال، صورت های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

بانک اقتصاد نوین در دوره یاد شده، مبلغ ۱۱ هزار و ۱۷۴ میلیارد و ۵۹۷ میلیون ریال زیان خالص محقق کرد و بر این اساس مبلغ ۸۵۱ ریال زیان به ازای هر سهم خود شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته افزایش ۳۲۸ درصدی در شناسایی زیان داشته است.

در گزارش حسابرسی شده بانک اقتصاد نوین نسبت به گزارش حسابرسی نشده، تغییری مشاهده نمی‌شود.

با احتساب زیان انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۱۷ هزار و ۹۶۲ میلیارد و ۱۶۱ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"ونوین" در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲ هزار و ۶۱۱ میلیارد و ۷۹۰ میلیون ریال زیان خالص محقق کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۹۹ ریال زیان به ازای هر سهم خود شناسایی کرده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع