مخابرات ايران

شرکت مخابرات ایران در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۴۰ ریال کنار گذاشت که نسبت به گزارش حسابرسی نشده، حکایت از افزایش ۵۶۷ درصدی دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت مخابرات ایران با سرمایه ۶۰ هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت مخابرات ایران در دوره یاد شده، مبلغ ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۴۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش چشمگیری برخوردار است.

شرکت مخابرات ایران افزایش ۵۶۷ درصدی در سود هر سهم در گزارش حسابرسی شده نسبت به گزارش حسابرسی نشده را به سبب افزایش سایر درآمدهای عملیلتی اعلام کرده است.

این شرکت سود انباشته را با ۱۱۱ درصد افزایش نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، مبلغ ۱۱ هزار و ۹۸۱ میلیارد و ۲۰۶ میلیون ریال عنوان کرده است.

"اخابر" در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به شهریور ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۴۲۸ میلیارد و ۷۲۷ میلیون ریال زیان خالص محقق کرد و بدین ترتیب مبلغ ۷ ریال زیان به ازای هر سهم خود شناسایی کرده بود.

شرکت مخابرات ایران در صورت های مالی تلفیقی در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، سود هر سهم را ۴۰۳ ریال و سود خالص را ۲۴ هزار و ۱۶۵ میلیارد و ۹۰۲ میلیون ریال اعلام کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع