بانک تجارت

بانک تجارت در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۴۵ ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، کاهش ۵۵ درصدی در زیان مشاهده می‌شود. این شرکت طی دوره ۶ ماهه به اسفند ۹۷، زیان هر سهم را ۹۹ ریال اعلام کرده بود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، بانک تجارت با سرمایه ۲۲۳ هزار و ۹۲۶ میلیارد و ۱۲۷ میلیون ریال، صورت های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

بانک تجارت در دوره یاد شده، مبلغ ۹ هزار و ۹۸۷ میلیارد و ۶۰۳ میلیون ریال زیان خالص محقق کرد و بر این اساس مبلغ ۴۵ ریال زیان به ازای هر سهم خود شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، کاهش ۵۵ درصدی در شناسایی زیان داشته است.

بانک تجارت افزایش ۳۲ درصدی جمع درآمدهای مشاع را از دلایل اصلی کاهش ۵۵ درصدی زیان خالص و زیان هر سهم در این دوره نسبت به دوره پیش ذکر کرده است.

با احتساب زیان انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۱۱۹ هزار و ۵۰۰ میلیارد و ۵۴۳ میلیون ریال زیان انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

لازم به ذکر است، در گزارش حسابرسی شده بانک تجارت نسبت به گزارش حسابرسی نشده، تغییری مشاهده نمی شود.

"وتجارت" در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲۲ هزار و ۶۵ میلیارد و ۹۰۸ میلیون ریال زیان خالص محقق کرد و بدین ترتیب مبلغ ۹۹ ریال زیان به ازای هر سهم خود شناسایی کرده بود.

همچنین بر اساس این گزارش، بانک تجارت در صورت های مالی تلفیقی دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، زیان هر سهم را با ۶۵ درصد کاهش نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، ۳۲ ریال و زیان خالص را ۶ هزار و ۸۶۲ میلیارد و ۹۴۱ میلیون ریال اعلام کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع