شاخص

شاخص بورس تهران امروز با افزایش ۴۹۴۲ واحدی عدد ۳۳۲ هزار و ۵۶۷ واحد را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز به رقم ۱۰۲ هزار و ۷۹۹ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۴۰ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۶۸۱ هزار واحد را نمایش داد. امروز آیفکس نیز از ۴۲۸۲ را ثبت کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز با دست به دست شدن چهار میلیارد و ۷۹۷ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۵۴۴ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۲۳۰۰ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای "وبملت"، "فولاد" و "کگل" به ترتیب با ۳۸۹، ۳۶۶ و ۳۱۷ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای "فارس"، "رمپنا" و "شخارک" به ترتیب با ۱۱۰، ۶۵ و ۴۷ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز "وتجارت"، "وبملت" و "فاراک"  پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، بانک برترین گروه صنعت بود و  خودرو و فلزات اساسی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش سنا، امروز شاخص بورس تهران برای پانزدهمین روز متوالی  مثبت بود و شاخص کل رکورد جدیدی ثبت کرد. نماگر بازار با رشد ۵ هزار واحدی کانال  ۳۳۲ هزار واحدی را فتح کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار

test