توسعه صنايع بهشهر

شرکت توسعه صنایع بهشهر در صورت های مالی ۶ ماهه اعلام کرد که پرتفوی بورسی این شرکت طی مدت ذکر شده با رشد ۲۱ هزار و ۹۹۷ میلیارد و ۴۴۱ میلیون ریال همراه شده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت توسعه صنایع بهشهر در صورت های مالی میان دوره ای ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ سود هرسهم را ۲۰ ریال اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۶۶ درصد کاهش یافته است.

این شرکت در گزارش منتشر شده خود سود عملیاتی را ۱۶۶ میلیارد ریال، سود خالص را ۱۶۷ میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را ۲ هزار و ۶۴۹ میلیارد ریال اعلام کرد.

با توجه به صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس، این شرکت با رشد ۲۱ هزار و ۹۹۷ میلیارد و ۴۴۱ میلیون ریالی پرتفوی همراه شده است. در این صورت وضعیت بهای تمام شده با رشد یک هزار و ۶۴۵ میلیارد ریالی به مبلغ ۷ هزار و ۶۶۵ میلیارد ریال بالغ شد. همچنین بهای تمام شده با رشد ۱۶ هزار و ۷۰۶ میلیارد ریالی به ۲۹ هزار و ۶۶۲ میلیارد ریال رسید.

در دوره مورد گزارش کل مبلغ واگذار شده ۳۵۳ میلیارد و ۴۸۵ میلیون ریال اعلام شد و سود این واگذاری به ۲۲۶ میلیارد و ۶۴۳ میلیون ریال رسیده است. «وبشهر» در این دوره کل مبلغ تمام شده سهام خریداری شده در بورس را یک هزار و ۷۷۲ میلیارد ریال منتشر کرده است.

این شرکت در برآوردی که از تغییرات هزینه های عمومی، اداری، تشکیلاتی و خالص سایر درآمدها (هزینه ها)ی عملیاتی دارد افزایش ۲۰درصد هزینه های حقوق و دستمزد برای سال مالی منتهی به  ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ نسبت به دوره مشابه سال قبل پیش بینی کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع