زامیاد

شرکت زامیاد از شناسایی زیان ۵۹ریالی به ازای هر سهم در ۶ ماه فعالیت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت زامیاد در صورت های مالی میان دوره ای ۶ماهه اعلام کرد که به ازای هر سهم ۵۹ریال زیان شناسایی کرده است. این در حالی است که زیان اعلام شده در گزارش ۳ماهه این شرکت ۱۶ریال بود.

"خزامیا" در گزارش ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ اعلام کرد که سود عملیاتی شرکت ۱۱۸میلیارد ریال، زیان خالص به ۳۲۷میلیارد ریال و زیان انباشته ۲هزار و ۵۵۶میلیارد ریال است.

اهداف این شرکت در خصوص تولید و فروش محصولات، افزایش تولید و فروش در نیمه دوم سال و اخذ مجوز شماره گذاری وانت دیزل یورو ۵ و تولید انبوه این محصول اعلام شده است و در برآوردی که شرکت از تغییرات عوامل بهای تمام شده داشته اعلام شد که با توجه به اینکه کلیه افزایش ها مطابق با قانون کار در ابتدای سال صورت گرفته است، در صورت عدم افزایش توسط مراجع ذی صلاح، افزایشی در نیمه دوم سال نخواهد داشت.

"خزامیا" در توضیحاتی که درخصوص تشریح برنامه های خود برای تکمیل طرح های توسعه ارایه داده است اعلام کرد بازنگری و به روز رسانی پروژه موتور بنزینی یورو ۵، بومی سازی اقلام خرید خارج و پروژه افزایش ظرفیت اتاق بار محصول نیسان را در دست اقدام دارد.

این شرکت در خصوص وضعیت شرکت‌های سرمایه‌پذیر اعلام کرد؛ طبق صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۳۰خرداد۱۳۹۶ انحلال شرکت بهنگام آفرین تصویب و تغییرات صورت گرفته در روزنامه رسمی منتشر شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع