پارس خزر

شرکت صنعتی پارس خزر در آخرین گزارش منتشر شده خود اعلام کرد که سود هر سهم خود را از ۶۴۹ریالی در ۳ماه فعالیت به یک هزار و ۵۹۸ریال در ۶ماه فعالیت افزایش داده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت صنعتی پارس خزر در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۶ماهه سود هرسهم را یک هزار و ۵۹۸ریال اعلام کرد؛ این رقم در حالی است که سود هرسهم محقق شده این شرکت در دوره ۳ماهه، ۶۴۹ریال بوده است.

در گزارش منتشر شده، سود عملیاتی "لخزر" به ۲۸۲میلیارد ریال، سود خالص ۲۴۱میلیارد ریال و سود انباشته آن به یک هزار و ۳۰ریال رسید. از سوی دیگر این شرکت در ۶ماه توانسته ۳۷۶ هزار و ۵۸۷دستگاه را به مبلغ یک هزار و ۵۷۶میلیارد ریال به فروش برساند و از این محل ۴۲۰میلیارد ریال سود ناخالص شناسایی کند.

علاوه بر این "لخزر" برای ۶ماهه دوم سال مالی خود پیش بینی کرده است که ۷۵۰هزار و ۱۴۹دستگاه از محصولات خود را به مبلغ ۲هزار و ۷۴۶میلیارد و ۶۹۷میلیون ریال به فروش برساند.

این شرکت در برآوردی که از تغییرات عوامل بهای تمام شده در دوره ۶ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ داشته اعلام کرد که برای نرخ مواد ۳۵درصد نرخ دستمزد ۲۵ و نرخ سربار ۱۰درصد افزایش پیش بینی می کند.

از سوی دیگر  "لخزر" در برآوردی که از برنامه های تامین مالی و تغییرات هزینه های مالی داشته اعلام کرد که در نظر دارد در سال ۱۳۹۸ برای پیش پرداخت های سرمایه ای با هدف ایجاد خطوط جدید از تسهیلات بانکی استفاده کند.

نکته مهم گزارش منتشر شده این شرکت، راه اندازی پروژه انتقال به شهر صنعتی و خطوط تولید ماشین لباسشویی است که این موضوع یکی از برنامه های با اهمیت شرکت محسوب می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع