شاخص

شاخص بورس تهران امروز با کاهش ۴۷ واحدی عدد ۳۳۹ هزار و ۳۸۶ واحد را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز به رقم ۱۰۵ هزار و ۲۰۱ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۴۴ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۷۰۱ هزار واحد را نمایش داد. امروز آیفکس نیز ۴۳۸۵ واحد را ثبت کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز با دست به دست شدن ۳ میلیارد و ۳۹۷ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۴۷۲ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۱۹۷۶ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای "تاپیکو"، "رمپنا" و "شیران" به ترتیب با ۳۱۰، ۳۰۵ و ۱۵۸ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای "فولاد"، "شتران" و "وبملت" به ترتیب با ۲۲۰، ۱۴۸ و ۹۸ واحد کاهش، بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز "وتجارت"، "وبملت" و "فاراک"  پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، خودرو برترین گروه صنعت بود و شیمایی و صنایع دارویی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش سنا، شاخص بورس تهران امروز در حالی با کاهش ۴۷ واحدی روبرو بود که به گفته کارشناسان بازار سرمایه سیگنال های بین المللی، قیمت های جهانی و بودجه سال ۹۹ عواملی است که موج جدید صعود شاخص را رقم خواهد زد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار

test