آپ

شرکت آسان پرداخت پرشین در صورت های مالی میان دوره ای تلفیقی ۶ماهه، سود هر سهم را ۵۴۵ریال اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، صورت های مالی میان دوره ای تلفیقی ۶ماهه شرکت آسان پرداخت پرشین منتشر شد. در این گزارش سود تلفیقی هر سهم ۵۴۵ریال و سود هر سهم در شرکت اصلی ۵۴۶ریال اعلام شده است.

این شرکت در گزارش تلفیقی سود عملیاتی را یک هزار و ۶۷۱میلیارد ریال، سود خالص را یک هزار و ۴۴۵میلیارد ریال و سود انباشته قابل انتساب به صاحبان سهام شرکت اصلی را ۲هزار و ۲۳۴میلیارد ریال منتشر کرد.

"آپ" در گزارش ۶ماهه شرکت اصلی سود عملیاتی را مبلغ یک هزار و ۶۶۹میلیارد ریال، سود خالص را مبلغ یک هزار و ۴۴۶میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را مبلغ ۲هزار و ۲۵۰میلیارد ریال اعلام کرده است.

در این دوره ۶ماهه، "آپ" توانسته ۲۴هزار و ۴۶۷میلیارد ریال درآمد از محل قرار دادهای خودرا  محقق سازد و سود ناخالص شناسایی شده از این محل را ۲هزار و ۴۴میلیارد ریال اعلام کرد.

از سوی دیگر در برآوردی که این شرکت از تغییرات هزینه های عمومی، اداری، تشکیلاتی و خالص سایر درآمدها (هزینه ها)ی عملیاتی خود برای دوره ۶ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ داشته اعلام کرد که هزینه رول مصرفی در سرفصل هزینه مواد غیرمستقیم، هزینه شارژ به پذیرندگان و کارمزد سرویس های دریافتی به اضافه هزینه ناشی از امتیازات و خطاها در سرفصل حق العمل و کمیسیون فروش، هزینه خدمات نمایندگان در سرفصل خدمات پس از فروش آورده شده است. همچنین هزینه اجاره به دلیل منطبق نشدن با هیچ یک از سرفصل های گزارش منتشر شده را در سایر هزینه ها آورده است. علاوه بر این پاداش هیات مدیره در هزینه حقوق و دستمزد هزینه های اداری عمومی و فروش عنوان شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع