شاخص

شاخص بورس تهران امروز با افزایش ۸۴۷ واحدی عدد ۳۴۴ هزار و ۱۳۹ واحد را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز به رقم ۱۰۷ هزار و ۷۷۰ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۴۶ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۷۱۵ هزار واحد را نمایش داد. امروز آیفکس نیز ۴۴۷۱ واحد را ثبت کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز با دست به دست شدن ۵ میلیارد و ۹۷۹ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۶۲۱ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۳۲۰۰ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای "پارس"، "فولاد" و "فملی" به ترتیب با ۳۹۱، ۳۸۹ و ۲۳۹ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای "رمپنا"، "وبملت" و "شتران" به ترتیب با ۱۸۳، ۱۲۱ و ۱۰۸ واحد کاهش، بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز "وتجارت"، "وبملت" و "فاراک"  پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، صنایع دارویی برترین گروه صنعت بود و خودرو و فلزات اساسی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش سنا، شاخص بورس تهران امروز به روند صعودی خود ادامه داد. به گفته برخی کارشناسان بازار سرمایه سیگنال های جهانی محرک حرکت جدید شاخص در روزهای آینده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =
test