فرابورس

فرابورس ایران در آخرین روزهای پاییز از یک عرضه عمده و در آغازین روزهای زمستان امسال از ۳ عرضه عمده میزبانی خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، به نقل از مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، شرکت کارگزاری آبان در نظر دارد چهارشنبه ۲۷ آذرماه تعداد ۷۳ میلیون و ۷۹۹ هزار و ۸۶۰ سهم شرکت سایپا دیزل در نماد «خکاوه۴» را به طور عمده و نقد از طریق عرضه در بازار پایه فرابورس به فروش برساند.

بر این اساس در پایان آذرماه در تابلو زرد بازار پایه فرابورس ایران ۲.۸ درصد از سهام غیر مدیریتی شرکت سایپا دیزل با قیمت پایه هر سهم ۲۲۰۰ ریال عرضه می‌شود.

پس از آن نیز در روز اول دی‌ماه بخشی از سهام شرکت‌های لیزینگ رازی و بیمه سرمد به صورت عمده عرضه خواهد شد.

شرکت کارگزاری سرمایه و دانش در نخستین روز از دی‌ماه ۰.۴۷ درصد از سهام شرکت لیزینگ رازی را به طور عمده و نقد از طریق عرضه در تابلو زرد بازار پایه فرابورس روی میز فروش می‌گذارد.

قیمت پایه هر سهم شرکت لیزینگ رازی ۱۵۰۰۰ ریال در نظر گرفته شده است و بدین ترتیب ۲۸۶ هزار و ۶۹۴ سهم این شرکت در نماد «ولراز ۴»، اول دی‌ماه عرضه می‌شود که سپرده حضور در این رقابت ۴۳۰ میلیون و ۴۱ هزار ریال است.

افزون بر این، بازار پایه فرابورس در نخستین روز از زمستان میزبان عرضه عمده ۰.۲۷ درصد از سهام شرکت بیمه سرمد از سوی شرکت کارگزاری بانک اقتصاد نوین خواهد.

به زودی در تاریخ ۰۱/۱۰/۱۳۹۸ شرکت بیمه سرمد تعداد ۵ میلیون و ۸۵۰ هزار سهم این شرکت در نماد «وسرمد۴» را به طور عمده و نقد در بازار پایه فرابورس با قیمت پایه هر سهم ۵۶۳۱ ریال عرضه می‌کند.

چهارمین عرضه عمده‌ای که در راه فرابورس است نیز به نماد «بمیلا ۴» متعلق به شرکت توسعه بازرگانی آهن و فولاد میلاد مربوط می‌شود که قرار است ۵.۶ درصد از کل سهام این شرکت، سوم دی‌ماه به فروش برسد.

در این عرضه عمده ۱۸ میلیون سهم بمیلا به طور عمده و نقد از سوی شرکت کارگزاری توسعه اندیشه دانا در بازار پایه فرابورس روی میز فروش می‌رود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرابورس