سیمان خاش

شرکت سیمان لار سبزوار در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۰۶ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳۲۹ ریال اعلام شده بود، از کاهش ۶۸ برخوردار بود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سیمان لار سبزوار با سرمایه ۵۹۹ میلیارد و ۴۲۶ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سیمان لار سبزوار در دوره یاد شده، مبلغ ۶۳ میلیارد و ۶۴۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۰۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از کاهش ۶۸ درصدی برخوردار است.

این شرکت فرابورسی سود انباشته پایان دوره را با کاهش ۱۸ درصدی نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، مبلغ ۲۹۷ میلیارد و ۲۲۴ میلیون ریال اعلام کرده است.

شرکت سیمان لار سبزوار کاهش ۱۰۰ درصدی سایر درآمدهای غیرعملیاتی را از جمله دلایل کاهش سود هر سهم اعلام کرده است.

"سبزوا" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به شهریور ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۱۹۷ میلیارد و ۴۸۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۳۲۹ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، سیمان لار سبزوار در صورت های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، زیان هر سهم را ۳۳ ریال و زیان خالص را  ۱۹ میلیارد و ۹۹۸ میلیون ریال اعلام کرده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع