شاخص

شاخص بورس تهران امروز با افزایش ۲۸۹۳ واحدی عدد ۳۶۲ هزار و ۲۵۹ واحد را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز به رقم ۱۱۳ هزار و ۵۸۱ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۵۸ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۷۵۸ هزار واحد را نمایش داد. امروز آیفکس نیز ۴۶۶۶ واحد را ثبت کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز با دست به دست شدن ۳ میلیارد و ۷۱۷ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۵۱۹ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۲۲۷۳ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای "فارس"، "تاپیکو" و "شبندر" به ترتیب با ۸۳۵، ۳۶۶ و ۳۵۹ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای "فولاد"، "وبملت" و "شخارک" به ترتیب با ۱۶۷، ۱۱۱ و ۸۹ واحد کاهش، بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز "وبملت"، "وتجارت" و "فولاد"  پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، صنایع شیمیایی برترین گروه صنعت بود و خودرو و قند و شکر به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش سنا، شاخص بورس تهران امروز رکورد جدیدی ثبت و از کانال ۳۶۲ هزار واحدی عبور کرد. به گفته کارشناسان بازار سرمایه سیگنال های جهانی، شرایط سایر بازار ها و ورود نقدینگی به بازار سرمایه عامل تداوم صعود شاخص است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =
test