پرتفوی

شرکت سرمایه‌گذاری نیرو در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۲۵ میلیارد و ۵۸۳ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری نیرو با سرمایه ۹ هزار و ۳۵۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری نیرو انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳۴۱ میلیارد و ۱۴۲ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۴۷۶ میلیارد و ۵۱۶ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۳۳ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال به ۳۰۷ میلیارد و ۵۲۲ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری نیرو نیز با کاهش ۱۲ میلیارد و ۹۹۷ میلیون ریال معادل ۴۶۳ میلیارد و ۵۱۹ میلیون ریال محاسبه شد.

"ونیرو" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۰۲ میلیارد و ۱۲۶ میلیون ریال به مبلغ ۱۲۷ میلیارد و ۷۱۰ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲۵ میلیارد و ۵۸۴ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری نیرو طی دوره یک ماهه منتهی به آذر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶۸ میلیارد و ۵۰۶ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع