صنعتی بهشهر

شرکت توسعه صنایع بهشهر در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۶۲۸ میلیارد و ۶۹۶ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت توسعه صنایع بهشهر با سرمایه ۸ هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت توسعه صنایع بهشهر با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۷ هزار و ۶۱۵ میلیارد و ۸۱۶ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۲۹ هزار و ۸۳۴ میلیارد و ۹۶۹ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۷۴۴ میلیارد و ۱۶۹ میلیون ریال به ۸ هزار و ۳۵۹ میلیارد و ۹۸۵ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت توسعه صنایع بهشهر نیز با افزایش ۸ هزار و ۶۲ میلیارد و ۵۹۴ میلیون ریال معادل ۳۷ هزار و ۸۹۷ میلیارد و ۵۶۳ میلیون ریال محاسبه شد.

"وبشهر" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۷۲ میلیارد و ۴۷۰ میلیون ریال به مبلغ ۸۰۱ میلیارد و ۱۶۶ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۶۲۸ میلیارد و ۶۹۶ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت توسعه صنایع بهشهر طی دوره یک ماهه منتهی به آذر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۹۱۶ میلیارد و ۶۳۹ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع