پرتفوی

ارزش بازار گروه دارویی برکت در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۵ هزار و ۷۲۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال به ۱۸ هزار و ۳۱۱ میلیارد و ۱۱۲ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه دارویی برکت با سرمایه ثبت شده ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه دارویی برکت با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳ هزار و ۸۴۶ میلیارد و ۶۶۷ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۱۲ هزار و ۵۸۷ میلیارد و ۳۱۲ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۱۱ میلیارد و ۲۴۲ میلیون ریال به ۳ هزار و ۸۳۵ میلیارد و ۴۲۵ میلیون ریال رسید. درحالی که ارزش بازار گروه دارویی برکت با افزایش ۵ هزار و ۷۲۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال معادل ۱۸ هزار و ۳۱۱ میلیارد و ۱۱۲ میلیون ریال محاسبه شد.

"برکت" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۱ میلیارد و ۲۴۲ میلیون ریال به مبلغ ۳۹ میلیارد و ۴۷ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲۷ میلیارد و ۸۰۵ میلیون ریال سود کسب کرد .

گروه دارویی برکت طی دوره یک ماهه منتهی به آذر ماه تعدادی خریدار سهام هیچ شرکت بورسی نبود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع