.

شرکت گلوکوزان در صورت های مالی یکساله اعلام کرد به ازای هرسهم ۲هزار و ۹۹۱ریال سود محقق کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت گلوکوزان اطلاعات و صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ را منتشر کرد. این شرکت در آخرین گزارش خود سود هرسهم را با افزایش ۲۶۸درصدی نسبت به سال مالی۱۳۹۷، مبلغ ۲هزار و ۹۹۱ریال منتشر کرد.

"غگل" در گزارش یکساله خود سود عملیاتی را با افزایش ۱۷۹درصدی مبلغ ۸۱۷میلیارد ریال و سود خالص را با افزایش ۲۶۹درصدی مبلغ ۵۹۸میلیارد ریال اعلام کرده است. همچنین در این گزارش سود انباشته با افزایش ۲۸۲درصدی به ۵۸۷میلیارد ریال رسید.

شرکت گلوکوزان در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرد که متنوع کردن محصولات، دریافت سهم بیشتر از بازار و ورود به صنایع جدید از برنامه های مهم شرکت است. این شرکت همچنین قصد دارد محصولات جدید را شناسایی و با توسعه تکنولوژی جدید برای تولید محصولات جدید اقدام کند.

از برنامه های با اهمیت "غگل" برای دوره ۱۲ماهه منتهی به ۳۱شهریور ۱۳۹۹ می توان به افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها اشاره کرد. این شرکت اعلام کرده است که در صورت تحقق افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها مبلغ تسهیلات مالی دریافتی با ۳۰درصد کاهش پیش بینی می شود.

از سوی دیگر دریافت تسهیلات از صندوق توسعه ملی نوسانات نرخ ارز در میزان سود و زیان و مانده تسهیلات شرکت تاثیرگذار اعلام شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع