.

شرکت بین المللی محصولات پارس در صورت های مالی یکسال، سود هر سهم را ۵۹۴ ریال اعلام کرد که نسبت به سال مالی۱۳۹۷ رشد چشمگیری داشته است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت بین المللی محصولات پارس در اطلاعات و صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۷ سود پوشش داده هرسهم را ۲۲ریال اعلام کرد، اما در سال مالی منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ سود محقق شده هرسهم را ۵۹۴ریال منتشر کرد.

این شرکت سود عملیاتی خود را با افزایش ۴۶۷درصدی مبلغ ۴۶۷میلیارد ریال منتشر کرد. از سوی دیگر سود خالص "شپارس" با رشد ۲هزار و ۶۰۲درصدی به ۳۰۵میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره با رشد یک هزار و ۳۵درصدی به ۳۱۸میلیارد ریال بالغ شده است.

شرکت بین المللی محصولات پارس در یکسال مالی خود توانسته ۵۲هزار و ۵۴۲تن انواع محصولات خود را به مبلغ ۳هزار و ۴۱۰میلیارد ریال به فروش برساند و از این محل سود ناخالص ۸۰۱میلیارد و ۵۳۵میلیون ریالی شناسایی کند.

این شرکت برای سال مالی منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۹ پیش بینی کرده است که بتواند ۵۲هزار و ۵۴۲تن انواع محصول تولیدی خود را به مبلغ ۴هزار و ۱۶۴میلیارد ریال به فروش برساند.

"شپارس" در برنامه های با اهمیت خود به توسعه فروش محصولات بانو، بانوی طلایی، رخت طلایی و هوم کر همراه با ترویج و تبلیغ صحیح و تکمیل سبد عرضه اشاره کرده است. همچنین این شرکت قصد دارد با توسعه  صادرات، روند سودآوری را بهبود دهد.

از اهداف دیگر شرکت، می توان به سیاست های راهبردی شرکت طی سال های اخیر اشاره کرد که در آن به بازار داخلی اهمیت بیشتری می دهد تا بتواند تاکید اصلی بر افزایش سهم فروش محصولات با کیفیت و قیمت بالاتر داشته و حاشیه سود بهتر و تنوع بیشتر محصولات داشته باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع