کالا

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز یکشنبه ۸ دی ماه میزبان عرضه انواع محصول است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز و در این تالار ۱۸ هزار تن شمش بلوم، ۳ هزار و ۴۰ تن مس کاتد، ۲۰ هزار تن مس کم عیار، ۵ هزار و ۵۰۰ تن شمش هزار پوندی و یک هزار و ۸۰ تن بیلت آلومینیوم، ۱۲۰ تن سولفورمولیبدن و ۲۰ کیلوگرم شمش طلا عرضه می شود.

۲۵ هزار و ۷۳۰ تن قیر، ۱۵ هزار تن گوگرد و ۱۰۰ تن عایق رطوبتی نیز در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه می شود.

این گزارش حاکی است، ۱۰۶ هزار و ۳۶۱ تن قیر، وکیوم باتوم، لوب کات، گوگرد، مواد پلیمری، مواد شیمیایی و روغن پایه نیز در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود.

روز گذشته نیز  تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، میزبان دادوستد ۱۳۹ هزار تن وکیوم باتوم بود.طی این روز و در تالار مذکور ۲ هزار و ۷۶۱ تن مواد پلیمری، ۲ هزار و ۳۴۴ تن مواد شیمیایی و ۸۲۸ تن قیر معامله شد. تالار صادراتی بورس کالای ایران هم در این روز معامله ۴۵ هزار و ۵۶۰ تن قیر و ۵۲۴ تن عایق رطوبتی را تجربه کرد.

براساس این گزارش، ۱۱ هزار تن تیرآهن، ۶ هزار و ۱۳۸ تن سبد میلگرد، ۳ هزار و ۱۴۶ تن میلگرد نیز در تالار محصولات صنعتی و معدنی به فروش رسید. بازار فرعی بورس کالای ایران هم طی روز شنبه شاهد دادوستد ۲۸۶ تن ضایعات فلزی و ۶۲۴ تن نخ پلی استر بود.بنابراین تالارهای مختلف بورس کالای ایران در اولین روز هفته معامله ۲۲۴ هزار و ۱۱۶ تن انواع کالا را تجربه کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس كالا