آزمون

آخرین دوره غیر حضوری(آنلاین) تمدید گواهینامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه با هدف به روز رسانی و ارتقاء دانش کاربردی دارندگان گواهینامه های حرفه ای بازار سرمایه ۲۷ دی آغاز می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، آموزشگاه "بازاربورس دات کام "، تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار و مطابق با آخرین تغییرات قوانین تمدید گواهینامه ها  اقدام به برگزاری این دوره ها مطابق با نیاز روز بازار سرمایه کرده است.

به دنبال مصوبه صد و یکمین جلسه کمیته راهبری آموزش بازار سرمایه مبنی بر برگزاری دوره غیر حضوری تمدید گواهینامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه و استقبال گسترده دارندگان این مدارک از دوره های غیر حضوری، آموزشگاه بازار بورس دات کام (شرکت طلیعه کاوش) آخرین دوره غیر حضوری تمدید گواهینامه های حرفه ای بازار سرمایه را برگزار می کند.

دوره های آموزشی تمدید گواهینامه های حرفه ای مطابق با نیاز شرکت کنندگان که همگی فعالان بازار سرمایه بوده و همچنین سنجش شرایط بازار سرمایه و نیازهای آموزشی مرتبط با آن انتخاب شده تا علاوه بر کسب دانش روز بازار، مهارت های شرکت کنندگان در زمینه معاملات و بازار سرمایه ارتقاء یابد.

در این دوره، درس هایی از قبیل آشنایی با نظریه بازی و کاربرد آن در بازار سرمایه، پولشویی و روش های مقابله با آن، مدیریت ریسک در سرمایه گذاری، ابزارهای نوین مالی و ... ارائه خواهد شد.

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت آموزشگاه بازاربورس دات کام به نشانی www.bazarbors.com مراجعه کرده یا باشماره تلفن ۰۲۱۸۸۸۰۰۰۱۱ - ۰۲۱۹۱۳۰۰۲۰۰ تماس بگیرند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرهنگ سرمایه گذاری