چکاوه

شرکت صنایع کاغذسازی کاوه در صورت های مالی ۹ماهه سود هر سهم را ۵۶ریال اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت صنایع کاغذسازی کاوه در اطلاعیه منتشر شده خود اعلام کرد که سود عملیاتی شرکت به ۱۳میلیارد و ۱۶۰میلیون ریال و سود خالص آن نیز به ۱۳میلیارد و ۹۸۴میلیون ریال رسید.

همچنین زیان انباشته در دوره ۹ماهه نیز به ۱۹۴میلیارد و ۶۴۵میلیون ریال رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته ۷درصد افزایش یافته است.

این شرکت در گزارش منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۸ سود هرسهم را ۵۶ریال اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته افزایشی شده است.

"چکاوه"در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرده است که شرکت صنایع کاغذسازی کاوه در صنعت سلولزی با تولید انواع کاغذ بسته بندی شامل کاغذ قهوه‌ای، کاغذ تست لاینر، کاغذ فلوتینگ از ضایعات بازیافتی کاغذ و کارتن (آخال) فعالیت دارد.

این شرکت به دلیل کیفیت بالای محصولات تولیدی، حداقل نوسان کیفی و پایبندی به اصول مشتری مدارانه در بازار کاغذهای بسته بندی شناخته شده است. این شرکت با ظرفیت عملی ۲۷هزار و ۸۴۴تن در سال تا سال۹۴ که آمار تقریبا دقیقی از حجم تولید انواع کاغذ بسته بندی وجود داشته در حدود سهم ۴/۵ درصدی در تولید انواع کاغذ بسته بندی کشور را در اختیار داشته که اگر محدود تر به این آمارها توجه کنیم سهم تولید این شرکت در تامین کاغذ قهوه‌ای به رقمی ۹ درصد بالغ می‌شود، اما از اواخر سال۱۳۹۴ و با به بهره‌برداری رسیدن ظرفیت های جدید و بزرگ تولید انواع کاغذ بسته‌بندی در اقصی ‌نقاط کشور قطعا سهم از تولید کاغذ کشور تنزل یافته و به دلیل اینکه هنوز آمارهای رسمی دقیق و مورد تایید نهادهای ذیربط وجود ندارد امکان اعلام دقیق سهم شرکت وجود ندارد.

شایان ذکر است؛ با توجه به پروژه بازسازی و نوسازی اجرا شده در شرکت که در اوایل سال۱۳۹۶ به بهره برداری اولیه رسیده و سبد محصولات شرکت افزایش یافت اعلام این سهم باید با دقت بیشتری صورت پذیرد. همچنین در توضیحات ارایه شده هدف شرکت برای سال۱۳۹۹ دستیابی فروش مقداری حدوداً ۵هزار و ۶۰۰تن کاغذ قهوه‌ای ۱۱۵گرمی، ۸هزار و ۴۲۹تن کاغذ فلوتینگ و ۱۴هزار تن کاغذ تست‌لاینر و در مجموع ۲۸هزار و ۲۹تن انواع کاغذ است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع