دارو

شرکت های تامین سرمایه امید، الحاوی و داروسازی دکتر عبیدی در اطلاعیه ای از چگونگی روند افزایش سرمایه خود خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت تامین سرمایه امید اعلام کرد که هیات مدیره شرکت قصد دارد پیشنهاد افزایش سرمایه را به مجمع عمومی فوق العاده ارایه دهد.

"امید" که در گزارش توجیهی هیات مدیره اعلام کرده است  سرمایه خود را از مبلغ ۷هزار میلیارد ریال به مبلغ ۱۱هزار میلیارد ریال معادل ۵۷درصد افزایش می دهد و این اقدام از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی تامین  و به منظور بهینه کردن ساختار سرمایه و همچنین پوشش ریسک ناشی از انتظارات افزایشی نرخ بهره عملیاتی می شود.

شرکت الحاوی پیشنهاد افزایش سرمایه را به مجمع عمومی فوق العاده می برد. "دحاوی" اعلام کرد که سرمایه خود را از مبلغ ۳۶۰میلیون ریال به مبلغ یک میلیارد و ۸۰میلیون ریال افزایش دهد. قرار است این افزایش سرمایه از محل سود انباشته تامین شود و به منظور اصلاح ساختار مالی برای حفظ نقدینگی و جلوگیری از خروج آن به منظور تامین سرمایه درگردش عملیاتی شود.

از سوی دیگر شرکت داروسازی دکتر عبیدی در اطلاعیه ای از به ثبت رسیدن افزایش سرمایه خود در مرجع ثبت شرکت ها خبر داد. "دعبید" براساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۲۶آذر۱۳۹۷ سرمایه خود را از مبلغ یک هزار و ۶۸۰میلیارد ریال به ‌مبلغ ۲هزار و ۱۶میلیارد ریال معادل ۲۰درصد افزایش داد. این افزایش سرمایه از محل مطالبات و آورده نقدی تامین شده و در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع