.

شرکت قاسم ایران در فعالیت ۹ماهه توانست برای هرسهم یک هزار و ۴۴۶ریال سود ساخت.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت قاسم ایران در اطلاعات و صورت های مالی ۹ماهه با سرمایه ۶۰۰میلیارد ریالی، سود عملیاتی این دوره را ۸۶۳میلیارد ریال و سود خالص را ۸۶۷میلیارد ریال اعلام کرده است.

این شرکت تا ۳۰آذر۱۳۹۸، سود انباشته را ۸۵۲میلیارد ریال اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته ۲۴۴درصد افزایش یافته است.

"قاسم" برای دوره ۳ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ پیش بینی کرده است که از ظرفیت فروش به ویژه جهت محصولات گروه صنعتی مینو و سعی در جذب تامین کنندگان جدید استفاده کامل کند و سبد کالاهای اساسی مورد نیاز خانوارها را تکمیل کند. همچنین یادآور شده است که هرگونه تغییر در قوانین مالیاتی به ویژه مالیات بر ارزش افزوده،  اثرات غیر قابل پیش بینی را بر درآمد و هزینه شرکت خواهد داشت.

این شرکت در گزارش توجیهی که از سوی هیات مدیره برای افزایش سرمایه منتشر شده است قصد دارد سرمایه شرکت را از مبلغ ۶۰۰میلیارد ریال به ۳هزار و ۶۲میلیارد و ۴۵۹میلیون ریال معادل ۴۱۰درصد افزایش دهد. در این راستا گزارش توجیهی این افزایش سرمایه تهیه و دست بررسی حسابرس و بازرس قانونی است که در این خصوص نتیجه آن در سامانه کدال منتشر می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع