پتروشیمی

شرکت پتروشیمی نوری در اطلاعات و صورت‌های مالی ۹ ماهه به ازای هرسهم ۹ هزار و ۳۸ ریال سود پوشش داده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت پتروشیمی نوری در آخرین اطلاعات منتشر شده خود در سامانه کدال؛ به تعمیرات اضطراری خود اشاره و اعلام کرد که علیرغم دو مرحله توقف تولید به منظور انجام تعمیرات اضطراری در ۶ ماهه ابتدای سال ۱۳۹۸، شرکت موفق شده با ۹۲درصد ظرفیت اسمی ۱۰۳درصد از برنامه تولید را تاکنون پوشش دهد.

از سوی دیگر در این گزارش «نوری» به سود عملیاتی ۲۲ هزار و ۳۱۳ میلیارد ریال، به سود خالص ۲۷ هزار و ۱۱۳ میلیارد ریال و به سود انباشته ۴۲ هزار و ۱۳۷ میلیارد ریال اشاره کرد.

«نوری» در تشریح اهداف و برنامه‌های راهبردی خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرد که شرکت به منظور دستیابی و تحقق برنامه تولید پیش‌بینی شده در بودجه سال ۱۳۹۸، توسعه سهم فروش محصولات در بازارهای جدید داخلی و صادراتی به منظور حفظ درآمدهای ریالی و ارزی در دستور کار قرار گرفته است.

همچنین این شرکت در خصوص جزییات منابع تامین مالی شرکت در پایان دوره پیش‌بینی کرده است که منابع مالی مورد نیاز خود را از طریق فروش داخلی محصولات و تبدیل ارز حاصل از فروش صادراتی محصولات تامین خواهد کرد.

این شرکت قصد دارد با مطالعه و امکانسنجی پروژه بازیابی گازهای خروجی از مشعل و شیرین‌سازی محصول برش سنگین از اهم برنامه‌های شرکت در این سه ماهه است. علاوه بر این در بخش بازاریابی و گسترش بازار محصولات تولیدی در داخل و خارج از کشور تمرکز بیشتری خواهد داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع