پتروشیمی

شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی در صورت وضعیت سرمایه گذاری های خود در بورس از رشد ۵هزار و ۵۷۹میلیارد ریالی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۶ماهه منتهی به ۳۰ آبان ۱۳۹۸ را منتشر کرد. در این اطلاعیه سود محقق شده هرسهم  برای دوره ۶ماهه مبلغ ۹۴ریال اعلام شده است.

"وپترو" در این گزارش سود عملیاتی را ۳۳میلیارد و ۸۱۴میلیون ریال، سود خالص را ۱۷۰میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را یک هزار و ۲۱۵میلیارد ریال منتشر کرد.

این شرکت در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس از رشد ۵هزار و ۵۷۹میلیارد ریالی خبر داد . همچنین بهای تمام شده این شرکت در پرتفوی منتشر شده  با افزایش ۲۹۰میلیارد ریالی به یک هزار و ۴۳۹میلیارد ریال رسید. ارزش بازار این شرکت در پرتفوی بورسی نیز با افزایش یک هزار و۵۰۱میلیارد ریالی به ۷هزار و ۱۹میلیارد ریال بالغ شده است.

"وپترو" طی دوره مالی مورد گزارش مبلغ سهام واگذار شده را ۵۱۰میلیارد و ۴۶۱میلیارد ریال اعلام کرد که سود این واگذاری ها به ۲۲۱میلیارد و ۱۵۰میلیون ریال بالغ شده است. این شرکت سهام خریداری شده در بورس طی این دوره را ۵۷۹میلیارد و ۵۱۲میلیون ریال منتشر کرد.

اهداف و برنامه های تدوین شده این شرکت در خصوص ترکیب پرتفوی شامل اصلاح ساختار مالی شرکت اصلی و شرکت های تابعه، پیگیری مستمر وصول مطالبات و اصلاح سبد سرمایه گذاری های شرکت اصلی است که "وپترو" با استفاده از ظرفیت های بازار سرمایه در تامین مالی در برنامه های خود قرار داده است.

این شرکت در برآوردی که از برنامه های تامین مالی و تغییرات هزینه های مالی برای دوره ۶ماهه منتهی به ۳۱اردیبهشت۱۳۹۹ دارد به استفاده از ظرفیت های بازار سرمایه در جهت تامین مالی اشاره دارد که تاکید آن روی افزایش سرمایه و انتشار اوراق بدهی است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع