.

شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در آخرین گزارش خود که مربوط به فعالیت ۹ماهه بود، از زیان ۲۵ریالی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در صورت های مالی میان دوره ای ۹ماهه زیان عملیاتی را ۳۱میلیارد و۶۶۳میلیون ریال اعلام کرد که نسبت به مدت مشابه سال مالی گذشته ۶۲درصد افزایش یافته است.

همچنین زیان خالص شرکت به ۲۷میلیارد و ۴۴۶میلیون ریال و زیان انباشته با افت ۱۵درصدی به مبلغ ۲۱۰میلیارد ریال رسید.

با توجه به تصمیم هیات مدیره مبنی بر افزایش سهم تولید شرکت از سبد محصولات ایران خودرو و همچنین سایر اقدامات لازم جهت برون رفت از شرایط فعلی، پیگیری های شرکت مبنی بر افزایش تعدیل نرخ فروش محصولات و داخل سازی بخشی از قطعات و ... در دست اقدام است.

"خوساز" در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرد که به دنبال تعریف پروژه های جدید به منظور افزایش سبد محصولات است. علاوه بر این قصد دارد تعریف پروژه SBU به منظور کنترل و کاهش هزینه های سازمان و ایجاد بستر مناسب در جهت اخذ گرید A ساپکو داشته باشد.

اجرای سیستم خودکنترلی، بازنگری کلی فرآیندهای سازمان با هدف کاهش فعالیت های موازی و افزایش بهره وری و توسعه باورها و نگرش های کارکنان در سطوح مختلف به عنوان طراح و سازنده اکسل های خودروهای سبک از سایر برنامه های با اهمیت این شرکت است.

"خوساز" در راستای اصلاح ساختار سازمانی به دنبال ایجاد ارتباطات مناسب درون سازمانی و چابک سازی سازمان است تا اصلاح ساختار مالی در جهت بهینه کردن گزارش ها و استفاده از دارایی را عملیاتی کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع