.

شرکت فرآوری مواد معدنی ایران در صورت های مالی میان دوره ای ۹ماهه، سود هر سهم را ۲۵۶ریال اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت فرآوری مواد معدنی ایران در گزارش ۹ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۸ سود انباشته این دوره را ۷۴۴میلیارد ریال اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته ۷درصد افزایش یافته است.

همچنین سود عملیاتی نیز با کاهش ۵۳درصدی به ۱۵۹میلیارد و ۲۹۹میلیون ریال و سود خالص  با کاهش ۴۸درصدی به ۱۶۸میلیارد و ۸۹۶میلیون ریال رسید.

این شرکت سود هرسهم طی دوره مورد گزارش را در حالی ۲۵۶ریال اعلام کرده که نسبت به دوره مشابه سال مالی گذشته ۹۱درصد کاهش یافته است. همچنین نسبت به دوره ۶ماهه نیز از مبلغ یک هزار و ۷۵۴ریالی به مبلغ ۲۵۶ریال کاهش یافته است که دلیل آن افزایش سرمایه شرکت بوده است.

در اهداف و برنامه های اعلام شده "فرآور" در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام شده است که شرکت براساس برنامه اعلامی پیش بینی شده از ۸هزار تن شمش تولیدی حدود ۷۵۰۰تن را به فروش می رساند. از سوی دیگر  در ۳ماهه پایانی مقدار ۳۰۰۰تن فروش صادارتی و ۲۱۸۸تن فروش داخلی برآورد شده  است؛  از فروش خارجی حواله مربوطه به شرکت حق العمل کار واگذار شده  و شرکت برای فروش داخلی هم در حال رایزنی و توافقات نهایی است.

"فرآور" در تاریخ ۲۶آذر۱۳۹۸ با توجه به برگزاری مجمع عمومی فوق العاده، افزایش سرمایه ۴۵۰درصدی را به تصویب رساند و در حال طی کردن مراحل ثبتی است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع