شاخص

شاخص بورس تهران امروز با افزایش ۲۰۳۲ واحدی عدد ۴۲۸ هزار ۲۱۶ واحد را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز به رقم ۱۴۱ هزار و ۸۶۲ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۳۰۷ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۸۸۶ هزار واحد را ثبت کرد. امروز آیفکس نیز عدد ۵۴۱۵واحد را نمایش داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز با دست به دست شدن ۷ میلیارد و ۶۱۶ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۷۵۶ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۳۷۲۰ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای "فملی"، "حکشتی" و "خساپا" به ترتیب با ۷۴۱، ۴۷۰ و ۳۵۴ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای "فارس"، "رمپنا" و "ومعادن" به ترتیب با ۳۶۲، ۲۴۰ و ۱۸۳ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز "وتجارت"، "وبملت" و "غگل"  پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، فلزات اساسی برترین گروه صنعت بود و خودرو و بانک به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گفته کارشناسان بازار سرمایه ، با توجه به سیگنال های جهانی، تغییرات نرخ ارز و ثبات نسبی در عرصه سیاست بین الملل شرایط روند رو به رشد شاخص ادامه دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار