دکوثر

شرکت داروسازی کوثر برای دوره ۹ ماهه، به ازای هرسهم ۹۶۸ ریال سود شناسایی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا)، شرکت داروسازی کوثر طی گزارش ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۸ اعلام کرد که سود عملیاتی شرکت با رشد ۷۵ درصدی به ۳۸۷ میلیارد ریال، سود خالص با رشد ۸۵۵ درصدی به ۵۲۲ میلیارد ریال و سود انباشته با رشد ۹۰ درصدی به یک هزار و ۲۶ میلیارد ریال رسید.

«دکوثر» در این گزارش اعلام کرده است که طی دوره ۹ ماهه ۶۳۱ میلیون و ۳۶ هزار عدد از محصولات خود را به مبلغ یک هزار و ۷۸۸ میلیارد ریال به فروش رسانده و از این محل ۴۷۷ میلیارد و ۵۸۷ میلیون ریال سود ناخالص شناسایی کرده است.

همچنین برای دوره مالی ۳ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ پیش بینی کرده است که ۱۹۲ میلیون و ۷۴۸ هزار عدد به ارزش ۸۹۶ میلیارد و ۵۶۰ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده است.

شرکت داروسازی کوثر در تشریح اهداف خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرد که شرکت در نظر دارد مطابق سال گذشته سعی در افزایش تولید به جهت مرتفع سازی نیازهای دارویی کشور در شرایط تحریم کنونی داشته باشد. همچنین نرخ های فروش گروه محصولات شرکت براساس ترکیبی از مقدار فروش هر محصول بانرخ مصوب است.

این شرکت در توضیحات خود در خصوص تشریح برنامه های شرکت جهت تکمیل طرح های توسعه به پروژه خط تولید داروهای جنرال اشاره دارد که این پروژه در مرحله تامین منابع مالی است.  علاوه بر این این شرکت توانسته تعداد ۳۰میلیون و ۲۶۷ هزار و ۱۶۶سهم از سهام دارو سازی امین را به فروش رسانده و درآمد ناشی از آن در حسابها منعکس کرده است.

«دکوثر» پیش‌بینی کرده که هزینه های مالی سال۱۳۹۸ نسبت به سال ۱۳۹۷ به میزان ۱۰درصد افزایش خواهد داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع