شاخص

شاخص بورس تهران امروز با افزایش ۶۹۴۸ واحدی عدد ۴۵۲ هزار ۸۴۲ واحد را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز به رقم ۱۴۷ هزار و ۱۱۶ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۳۲۷ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۹۲۹ هزار واحد را ثبت کرد. امروز آیفکس نیز عدد ۵۷۴۷ واحد را نمایش داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز با دست به دست شدن ۹ میلیارد و ۹۶۸ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۸۹۱ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۴۸۱۹ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای "تاپیکو"، "فارس" و "شبندر" به ترتیب با ۴۸۱، ۴۶۸ و ۴۲۹ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای "اخابر"، "خودرو" و "خساپا" به ترتیب با ۵۱۷، ۲۴۸ و ۱۶۴ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز "وتجارت"، "وبملت" و "فاراک"  پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، بانک برترین گروه صنعت بود و صنایع شیمیایی و خودرو به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش سنا، شاخص کل بورس تهران امروز با ثبت رشد ۶۹۴۸ واحدی از مرز۴۵۲ هزار  واحد عبور کرد. امروز نیز همچون چند روز گذشته افزایش عرضه‌ با موج قدرتمند تقاضا مواجه شد که نتیجه آن تداوم صعود شاخص بورس تهران بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =

پربازدیدترین

آخرین‌های بورس اوراق بهادار