ایرانول

شرکت نفت ایرانول در صورت های مالی ۹ ماهه از پوشش سود یک هزار و ۱۰۴ ریالی برای هرسهم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت نفت ایرانول در گزارش ۹ ماهه خود سود هرسهم را یک هزار و ۱۰۴ ریالی اعلام کرد. این نرخ در حالی اعلام شده است که سود هرسهم در دوره ۶ ماهه ۸۱۸ ریال و برای دوره ۳ ماهه ۴۰۹ ریال محقق ساخته است.

«شرانل» در گزارش منتشر شده، سود عملیاتی را ۳ هزار و ۱۴۸ میلیارد ریال، سود خالص را ۲ هزار و ۲۰۸ میلیارد ریال و سود انباشته را ۳ هزار و ۵۶۶ میلیارد ریال اعلام کرد.

اشرکت نفت ایرانول قصد دارد در افق۱۴۰۴، شرکتی سرآمد در عرصه تولید و تأمین انواع روانکار و محصولات مرتبط در سراسر ایران و منطقه باشد. همچنین منطبق بر استاندارد های ملی و بین المللی همگام با آخرین تکنولوژی های روز تولید محصولات با کیفیت تر از طریق همکاری با شرکتهای معتبر خارجی با توجه به حفظ محیط زیست باشد.

این شرکت در نظر دارد با افزایش حجم فروش داخلی از طریق تولید محصولات نهایی متنوع تر و نیز تکمیل سبد محصولات با ارایه محصولات جدید به بازار و انتخاب صحیح سیاست های فروش از طریق شناخت بازار و ایجاد شبکه های توزیع گسترده، دارای بالاترین سهم در بازار مصرف کشور در سالهای آتی و سودآور ترین شرکت نفتی ایران در بازار روانکار در جهت حفظ منافع سهامدارن باشد.

در برآوردی که این شرکت از تغییرات عوامل بهای تمام شده دارد، قصد افزایش نرخ تأمین لوبکات و نیز سایر مواد اولیه از قبیل مواد افزودنی و بسته بندی را دارد و بالغ بر ۹۵درصد بهای تمام شده کالای فروش رفته را مواد اولیه تشکیل می دهد، انتظار میرود بهای تمام شده کالای فروش رفته برای دوره ۳ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ با توجه به کاهش نرخ خرید مواد اولیه تحت تأثیر قرار گیرد. علاوه بر این اثر تورم و افزایش عمومی قیمت ها بر سایر هزینه های تولیدی در این سال نیز از دیگر عوامل کم اهمیت تر بر پیش بینی بهای تمام شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع