صورت های مالی

شرکت سرمایه گذاری سپه در دوره ۱۲ منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۷۰۹ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳۰۵ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۱۳۲ درصدی برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه گذاری سپه با سرمایه ۶ هزار و ۶۹۱ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰آذر ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت سرمایه گذاری سپه در دوره یاد شده، مبلغ ۴ هزار و ۷۴۰ میلیارد ۶۲۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۷۰۹ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۳۲ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی، سود انباشته پایان سال را با افزایش ۱۱۴ درصدی نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، مبلغ ۵ هزار و ۳۹۴ میلیارد و ۲۱۷ میلیون ریال اعلام کرده است.

"وسپه" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به آذر ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲ هزار و ۴۰ میلیارد و ۱۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۳۰۵ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین بر اساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری سپه در دوره یاد شده، با افزایش ۱۶ هزار و ۶۱۴ میلیارد و ۴۹۱ میلیون ریال به ۳۷ هزار و ۱۶۰ میلیارد و ۲۹۶ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش یک هزار و ۷۵۵ میلیارد و ۷۴۷ میلیون ریال معادل ۱۰ هزار و ۸۰۱ میلیارد و ۸۲۵ میلیون ریال محاسبه شد.

"وسپه" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲ هزار و ۵۸۴ میلیارد و ۴۳۲ میلیون ریال به مبلغ معادل ۴ هزار و ۱۸۴ میلیارد و ۴۳۵ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ یک هزار و ۶۰۰ میلیارد و ۳ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری سپه طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳ هزار و ۹۷۱ میلیارد و ۲۶۲ میلیون ریال خریداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

پربازدیدترین

آخرین‌های شركت‌ها و مجامع