کتاب

کتاب «سرمایه‌گذار تازه کار: رشد و محافظت از پول خود» نوشته پل مریمان و ریچارد باک ترجمه میلاد شاهواروقی فراهانی توسط انتشارات نور علم در ۱۴۲ صفحه منتشر شده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، نویسنده در مقدمه چنین می نویسد: می خواهم به شما برای برداشتن نخستین گام‌ها به سوی اوراق مالی و آزادی انتخاب در مطالعه این کتاب تبریک بگویم. به عنوان سرمایه گذار مبتدی، دانشی که دارید انتخاب هایی که می کنید و عاداتی که اکنون درون خود ایجاد میکنید، تمایزی شگرف در سال های پیش روی شما ایجاد خواهد کرد.

در این کتاب شما را به سوی مهم ترین گام ها برای ایجاد و حفظ سبد سرمایه گذاری موفق سوق خواهم داد. به زبانی ساده آنچه که شما دقیقاً به آن نیاز دارید را فرا خواهید گرفت و اهداف مالی خود را محقق خواهید ساخت. بعد از خواندن این کتاب شما اطمینان و درک از چگونگی اتخاذ بهترین تصمیمات مالی برای ادامه زندگی خود خواهید داشت.

بخش‌های کتاب عبارتند از : سرمایه گذار تازه کار، تحلیل تکنیکال و معاملات الگوریتمی. این کتاب به تازگی به مجموعه کتاب‌های کتابخانه سازمان بورس و اوراق بهادار افزوده شده است.

این کتابخانه فعالیت خود را از سال ۱۳۷۴ با هدف اطلاع‌رسانی و ارائه خدمات به دانشجویان، اساتید، سرمایه گذاران و سایر علاقمندان آغاز کرد. سیر توسعه و تکمیل منابع طی سال‌های پس از آن در راستای تبدیل این کتابخانه به تخصصی‌ترین مرکز مورد مراجعه محققان و علاقمندان به بازار سرمایه تداوم یافت. ماحصل این تلاش گردآوری بیش از ۵۶۴۴ عنوان کتاب انگلیسی (نسخه چاپی و الکترونیکی)،  ۴۶۲۷ عنوان کتاب فارسی، ۲۴۱۵ عنوان پایان‌نامه فارسی و انگلیسی مرتبط با حوزه‌های بازار سرمایه، ۶۴ عنوان نشریه تخصصی و ۶۴۱۶ عنوان مقاله فارسی و انگلیسی در نرم‌افزار جامع کتابخانه شد، همچنین مجموعه نرم افزارهای نور شامل ۸۱ مجموعه آثار نویسندگان برتر اسلام و ایران در دسترس محققان قرار گرفته است.

 علاقه‌مندان جهت جستجو در منابع کتابخانه می‌توانند به سایتhttp://lib.seo.ir/faces/home.jspx مراجعه و یا با شماره تلفن های ۱۹۱-۸۴۰۸۳۱۹۰ تماس بگیرند.

 آدرس کتابخانه: خیابان حافظ پایین‌تر از خیابان جمهوری نبش خیابان هاتف ساختمان بورس طبقه ۴.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

پربازدیدترین

آخرین‌های فرهنگ سرمایه گذاری